YERİNDE BUHARLI FIRÇALI ANTİBAKTERİYEL KOLTUK YIKAMA

BUHARLI KOLTUK YIKAMA

Tecrübeli koltuk temizleme ekiplerimiz ile tam donanımlı olarak evinize gelir, kumaşın cinsini belirleyip uygun şampuanı kullanırız. Kullanılan ürünler 1.kalite ithal kumaş temizleme ürünleridir. Buharlı makine sayesinde kısa sürede tüm koltuğa dezenfekte uygulaması yapılmış olur. 160 derece buhar ile kir çıkartma işlemi uygulanarak koltuk kirden, maytlardan, mikro organizmalardan ve lekelerden arındırılır.

Siz misafirlerinizi ağırlayın, sandalyeleriniz ve berjerlerinizde ki kir ve lekeleri bize bırakın ! Yerinde Sandalye Temizleme hizmetimiz ile adresinize geliyor ve sandalyelerinizi ilk gün ki haline getiriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerinde vermekte olduğumuz bu hizmetten sizde bir an önce faydalanmak için lütfen bize ulaşın.

YATAK YIKAMA

Yataklarınızda tek başınıza uyuduğunuzu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Özellikle yaz aylarında ve sıcak ortamlarda milyonlarca mikro organizma, bakteri ve canlı ile birlikte uyursunuz. Ter ve kir aracılığı ile yatağınızın kumaşına yerleşen bu canlılar siz uyurken üremeye ve size zarar vermeye devam eder. Profesyonel ekipmanlarımız ile yataklarınızı 160 derecelik buhar banyosundan geçiriyor sizi ve çocuklarınızı bu zararlı canlılardan koruyoruz. Daha güvenli ve huzurlu bir uyku için koltuklarınızı 3 ayda bir muhakkak temizletmeniz gerekmektedir. Yerinde Yatak Yıkama hizmetimizden faydalanmak için lütfen bizimle irtibata geçin.

ARAÇ KOLTUĞU YIKAMA

Yerinde buharlı koltuk yıkama hizmetinden faydalanarak sizde hususi ve ticari araçlarınızın koltuklarında oluşan kir ve lekelerden arınabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile yerinize geliyor, yerinde koltuk yıkama hizmeti vererek araç koltuklarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

İndirimli fiyatlarmızdan yararlanmak için hemen randevu alın!

Koltuk Halı Temizliğinde Bugüne Özel %30 İNDİRİM

Hemen arayın kısa süreli indirimi kaçırmayın! 

WhatsApp chat